Команда Kyiv Smart City розпочала набір текст-групи електронного квитка

Команда Kyiv Smart City розпочала набір текст-групи електронного квитка

Good news! Команда Kyiv Smart City Разом із Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА розпочинають набір тест-групи електронного квитка Kyiv Smart Card.

Більше не потрібно передавати за проїзд, відволікати водія, чи згадувати, в якій кишені лежить окремий проїзний для кожного виду транспорту. Користуйтесь Kyiv Smart Card та економте власні час та гроші.

Нам потрібні 100 активних мешканців столиці, які на власному досвіді розкажуть про те, як працює електронний квиток у місті. Охочі кияни протягом місяця зможуть особисто перевірити роботу квитка та відчути усі його переваги. Ми шукаємо небайдужих людей, які готові творити smart-столицю разом з нами.

Ваше завдання:
– протягом місяця користувалися електронним квитком у всіх видах громадського транспорту. Kyiv Smart Card з безкоштовними поїздками ви отримаєте особисто від нас.
– під час тестування кожен учасник створить місячний блог у Facebook під хештегом #ятестуюеквиток. Головне завдання – розповідати у публікаціях про те, як проходить тестування квитка, про рівень його зручності, переваги, якість і тому подібне. Кількість постів необмежена, за вашим бажанням. Але ця умова обов’язкова, адже наше з вами завдання – розповісти всім жителям міста про нову систему оплати проїзду.

Для того, щоб взяти участь у тестуванні, заповніть, будь ласка, форму. Протягом тижня ми відберемо 100 тестувальників і зв’яжемося з ними. Вся детальна інформація буде відправлена учасникам на пошту.