Команда Kyiv Smart City підтримає конкурс з моделювання «розумних» пристроїв для школярів

Команда Kyiv Smart City підтримає конкурс з моделювання «розумних» пристроїв для школярів

Сучасні технології невпинно змінюють наш світ, і розумні міста потребують спеціалістів у нових професіях. Аби виховати успішних професіоналів майбутнього, команда Kyiv Smart City разом з партнерами проводить STEAM-House-2019 — національні змагання з моделювання «розумних» пристроїв для школярів. 

 

Учасники STEAM-House-2019 — це школярі 12-17 років, які змагатимуться у розробці «розумних» пристроїв, програмуванні та виготовленні моделей. Конкурс покликаний покращити технологічну компетенцію школярів, а також сприяти розвитку їхніх дослідницьких та творчих навичок. 

 

Під час фінального етапу у Києві журі визначить переможців у трьох номінаціях: «Розумні пристрої», «Розумне місто», «Інтернет речей». Всеукраїнський чемпіонат STEAM-House з моделювання «розумних» пристроїв відбуваються вже вдруге.  Про найкращі технологічні проекти минулого року можна дізнатися тут

 

Учнів, які бажають стати учасниками змагань STEAM-House-2019, запрошуємо зареєструватись та подати ідею свого пристрою в формі заявки до 30 вересня. Детальна інформація про умови конкурсу доступна за посиланням

 

Організаторами STEAM-House-2019 є компанія-натхненник змагань — ІТ-Інтегратор, компанія Accord Group, Інститут модернізації змісту освіти МОН та Видавничий дім “Освіта”.

 

Міська ініціатива Kyiv Smart City активно створює нові можливості освіти та розвитку для юних інноваторів. З жовтня стартує модульний курс “Kyiv Smart City” в 14 освітніх філіях Kyiv Smart City School, що функціонують на базі комунальних шкіл столиці. Крім того, школярі готуватимуться до змагань First Tech Challenge, зможуть відвідати курси з профорієнтації або записатися на факультатив зі Scratch — мови програмування. Завдяки якісній IT-освіті команда Kyiv Smart City виховує нову smart-генерацію, що житиме у розумному місті та розвиватиме його.

 


Головні партнери змагань STEAM-House-2019: Cisco, Cisco Networking Academy Ukraine, MTI hi-tech Distribution, Microsoft Ukraine, ASBIS Ukraine, ERC Solutions and Projects Distribution, SMLS, Global Innovative Online School, Snite.

Медіа-партнери змагань STEAM-House-2019: телеканал 1+1, онлайн-платформа Освіторія, газета “Сегодня”, онлайн-видання LIGA.net, WOMO, LifeRead — интеллект-медиа о стиле и жизни, Освіта.ua, Всеосвіта, Facebook-спільнота Типичный Киев та інші.