Команда Kyiv Smart City долучилася до реформи шкільної освіти

Команда Kyiv Smart City долучилася до реформи шкільної освіти

У рамках Нової української школи  стартувала програма підвищення кваліфікації керівників загальноосвітніх навчальних закладів, яка триватиме до 1 квітня 2019 року. Нова українська школа  –  це основна реформа Міністерства освіти і науки України. Її мета полягає у створенні школи нового зразка, де учням надаватимуть не лише теоретичну інформацію, а й навчатимуть практичному застосовуванню набутих знань. Але для повноцінного втілення реформи недостатньо лише змінити навчальні та методичні матеріали – отримати новий досвід повинні вчителі та керівники освітніх закладів.

Заняття відбуваються в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації імені Бориса Грінченка. Інститут залучає партнерів-спікерів для розширення кола учасників у процесі і створення його багатогранності є пріоритетним завданням в організації та запуску нового циклу курсів підвищення кваліфікації педагогів. У навчальному 2018-2019 році команда Kyiv Smart City також долучилася до реалізації проекту. Командою було заявлено актуальні робочі теми, які було включено до загального розкладу. Слухачі курсів отримали змогу самостійно обирати цікаві для себе теми:

09.11.2018р. – Презентація діяльності міської ініціативи Kyiv Smart City, напрямку Smart Environment та його проектів. Метою зустрічі було презентувати інформацію щодо напрямків діяльності ініціативи та планів на майбутнє. Результатом стало залучення керівників та заступників загальноосвітніх навчальних закладів до популяризації концепції розумного міста та формування smart-спільноти.

15.11.2018р. – Енергоменеджмент як інструмент для прийняття розумних управлінських рішень. Метою навчального семінару стало підвищення рівня обізнаності слухачів у галузі енергоменеджменту, розвиток управлінських навичок керівників, формування культури споживання енергоносіїв у підпорядкованих закладах. Інтерактивний семінар відповів на розповсюджені та популярні запитання: як саме будувати систему енергоменеджменту на рівні бюджетного закладу, які організаційні та «м’які» заходи з енергозбереження найкращі, а також та як зрозуміти, який сервіс з енергомоніторингу є найбільш зручним та ефективним. Огляд екологічних проектів Kyiv Smart City дав змогу учасникам визначитися у перших кроках для впровадження важливих для довкілля проектів.

27.11.2018р. – Ефективне управління проектами. Метою тренінгу було надати основи ефективного управління проектів та розуміння принципів реалізації проектів. Протягом 8-годинного тренінгу за допомогою спеціально підібраних інструментів було пропрацьовано три основі складові ефективного управління проектами, а саме план, команда та контроль. Учасники тренінгу отримали електронні сертифікати від команди Kyiv Smart City, у такий спосіб ми акцентували важливість осмисленого використання природних ресурсів.

Сучасний світ змінюється щохвилини, тому надважливо безперервно навчатися та отримувати новий досвід. Нова українська школа – потрібна докорінна реформа, яка перетворить українську школу на важіль соціальної рівності та згуртованості, економічного розвитку і конкурентоспроможності України. Ініціатива Kyiv Smart City підтримує вдосконалення системи освіти та долучається до виховання нової smart-генерації!