Команда Kyiv Smart City долучилася до реформи шкільної освіти

У рамках Нової української школи  стартувала програма підвищення кваліфікації керівників загальноосвітніх навчальних закладів, яка триватиме до 1 квітня 2019 року. Нова українська школа  –  це основна реформа Міністерства освіти і науки України. Її мета полягає у створенні школи нового зразка, де учням надаватимуть не лише теоретичну інформацію, а й навчатимуть практичному застосовуванню набутих знань. Але для повноцінного втілення реформи недостатньо лише змінити навчальні та методичні матеріали – отримати новий досвід повинні вчителі та керівники освітніх закладів.

Заняття відбуваються в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації імені Бориса Грінченка. Інститут залучає партнерів-спікерів для розширення кола учасників у процесі і створення його багатогранності є пріоритетним завданням в організації та запуску нового циклу курсів підвищення кваліфікації педагогів. У навчальному 2018-2019 році команда Kyiv Smart City також долучилася до реалізації проекту. Командою було заявлено актуальні робочі теми, які було включено до загального розкладу. Слухачі курсів отримали змогу самостійно обирати цікаві для себе теми:

09.11.2018р. – Презентація діяльності міської ініціативи Kyiv Smart City, напрямку Smart Environment та його проектів. Метою зустрічі було презентувати інформацію щодо напрямків діяльності ініціативи та планів на майбутнє. Результатом стало залучення керівників та заступників загальноосвітніх навчальних закладів до популяризації концепції розумного міста та формування smart-спільноти.

15.11.2018р. – Енергоменеджмент як інструмент для прийняття розумних управлінських рішень. Метою навчального семінару стало підвищення рівня обізнаності слухачів у галузі енергоменеджменту, розвиток управлінських навичок керівників, формування культури споживання енергоносіїв у підпорядкованих закладах. Інтерактивний семінар відповів на розповсюджені та популярні запитання: як саме будувати систему енергоменеджменту на рівні бюджетного закладу, які організаційні та «м’які» заходи з енергозбереження найкращі, а також та як зрозуміти, який сервіс з енергомоніторингу є найбільш зручним та ефективним. Огляд екологічних проектів Kyiv Smart City дав змогу учасникам визначитися у перших кроках для впровадження важливих для довкілля проектів.

27.11.2018р. – Ефективне управління проектами. Метою тренінгу було надати основи ефективного управління проектів та розуміння принципів реалізації проектів. Протягом 8-годинного тренінгу за допомогою спеціально підібраних інструментів було пропрацьовано три основі складові ефективного управління проектами, а саме план, команда та контроль. Учасники тренінгу отримали електронні сертифікати від команди Kyiv Smart City, у такий спосіб ми акцентували важливість осмисленого використання природних ресурсів.

Сучасний світ змінюється щохвилини, тому надважливо безперервно навчатися та отримувати новий досвід. Нова українська школа – потрібна докорінна реформа, яка перетворить українську школу на важіль соціальної рівності та згуртованості, економічного розвитку і конкурентоспроможності України. Ініціатива Kyiv Smart City підтримує вдосконалення системи освіти та долучається до виховання нової smart-генерації!

Інші записи

У Києві відкрили єдиний диспетчерський центр моніторингу роботи транспорту

Сьогодні почав працювати ситуаційний центр у Київавтодорі завдяки спільній роботі Kyiv Smart City, заступника голови Київської міської державної адміністрації Дмитра Давтяна та КП «Інформатика». Головна мета центру — оптимізація роботи комунальної та пасажирської техніки у будь-яку погоду. Це єдина платформа, що об`єднує комунальний та пасажирський траспорт Київавтодору. Великою перевагою платформи стала можливість працювати у погані погодні […]

Детальніше

Нова екологічна культура: Kyiv Smart City проведе екомоніторинг у столичних школах

У рамках напряму Smart Environment команда ініціативи Kyiv Smart City запускає новий масштабний проект — екомоніторинг у столичних школах. Ми комплексно досліджуватимемо умови перебування учнів та вчителів у столичних закладах освіти, а також  проведемо для школярів серію освітньо-навчальних лекцій та практичних занять з екології. Запрошені спікери презентують інструменти залучення кожного жителя міста для впливу на […]

Детальніше

Сучасні діти: секрети виховання у рамках курсу Soft Skills

У школі наші діти вивчають історію, хімію та математику. Однак, більшість з них не звикли отримувати знання про себе: як розвивати особисті навички, як тренувати свій емоційний інтелект, досягати поставлених цілей у подальшій кар’єрі та житті та водночас правильно комунікувати з людьми навколо? Ці навички — надважливі у сучасному світі, але їх неможливо здобути завдяки […]

Детальніше