IT-освіта для школярів: відкриття нових освітніх філій Kyiv Smart City School

IT-освіта для школярів: відкриття нових освітніх філій Kyiv Smart City School

3 березня ініціатива Kyiv Smart City відкриє 6 нових освітніх осередків, які приєднаються до діючого з 2018 року проекту Kyiv Smart City School на базі комунальних шкіл у різних районах столиці. Для реалізації проекту були залучені найактивніші керівники навчальних закладів та вчителі інформатики, які прагнуть змін та інновацій у сфері освіти.

На заході відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між ГО “Kyiv Smart City Hub” та  директорами 6 столичних шкіл задля популяризації ІТ-освіти для дітей.

До переліку закладів, де можна здобути доступну IT-освіту та пройти курси в рамках Kyiv Smart City School, також долучиться Київський Палац дітей та юнацтва, який з 1965 року відкриває для своїх вихованців багато можливостей.

Kyiv Smart City School було створено, аби навчити дітей основам кодування та робототехніки, розказати їм про світові тренди у розбудові розумних міст та новітні українські проекти, що допомагають робити життя максимально комфортним, безпечним та екологічним.

Свою активну соціальну позицію та вагомий внесок у розвиток підростаючого покоління щоденно роблять і наші партнери Цитрус Академія, Human та профорієнтаційна платформа ChoiZY, які долучилися до проекту майже з моменту його запуску і допомагають нам у вихованні та навчанні нового покоління, що житиме у розумному місті та розвиватиме його. Також рамках заходу пройде урочисте нагородження учнів, які успішно завершили курси від Цитрус Академії.

Завдяки освітнім філіям Kyiv Smart City School на базі комунальних шкіл, упродовж 2019-2020 учні проходять безкоштовне навчання за такими напрямками:

  • Scratch – візуальна мова програмування
  • Java – програмування для дітей
  • WEB-програмування та HTML для підлітків
  • Інтерактивний модульний курс «Smart city»
  • YouTube – блогерство та Instagram – фото від Цитрус Академії
  • Курси з профорієнтації від компанії ChoiZY
  • Курси підготовки до змагань FIRST Tech Challenge.

 

І вже 3 березня наша команда разом з MOZGI Ideas презентує спільну екологічну ініціативу. Проект буде присвячений вихованню екологічної свідомості школярів, навчить їх правильно сортувати сміття та жити, споживаючи відповідально. Головним партнером даної ініціативи виступила компанія «ЕКО-СТОК». 

Партнери заходу: MOZGI Ideas, Цитрус Академія, Профорієнтаційна платформа ChoiZY, Комп’ютерна академія ШАГ, Київський Палац дітей та юнацтва, Human, 2d3d, “ЕКО-СТОК”. 

До співпраці залучені наступні школи: Деснянський район, середня загальноосвітня школа № 275 ім. Кравчука, Дарницький район, спеціалізована школа I-III ступенів № 255, Дніпровський район, середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 158, Шевченківський район, середня загальноосвітня школа № 175, Солом’янський район, спеціалізована школа № 71, Шевченківський район, санаторна школа-інтернат № 20, Оболонський район, середня загальноосвітня школа № 245, Голосіївський район, спеціалізована школа I-III ступенів ім. К. Гапоненка №110, Подільський район, спеціалізована школа № 3, Шевченківський район, спеціалізована школа № 61, Дарницький район, Скандинавська гімназія, Оболонський район, школа І-ІІІ ступенів №29, Подільський район, середня загальноосвітня школа 93, Печерський район, спеціалізована школа №80, Дарницький район, ліцей “Наукова зміна”, Шевченківський район, Технічний ліцей, Шевченківський район,  школа 1-3 ст. 25, Оболонський район, НВК школа l-ll ступенів -ліцей “Управлінські технології”” №240 “Соціум”, Деснянський район, середня загальноосвітня школа 306, Голосіївський район, ліцей №227 імені М.М.Громова.