Ініціатива Kyiv Smart City стане партнером круглого столу “Екологічні продукти”

Ініціатива Kyiv Smart City стане партнером круглого столу “Екологічні продукти”

Команда Kyiv Smart City розділяє ідеологію здорового способу життя. Ми всіляко сприяємо екологічній просвіті та заходам, що пов’язані з охороною громадського здоров’я. Одна з таких подій — круглий стіл «Екологічно чисті продукти харчування та питна вода — запорука здорового способу життя та довголіття», який відбудеться 18 жовтня у прес-центрі ІА “Українські новини”. Ініціатива Kyiv Smart City виступає інформаційним та комунікаційним партнером заходу.

Мета круглого столу зосередити увагу суспільства навколо вирішення гострих екологічних проблем. Еко-подія об’єднає представників державних установ та профільних медіа-ресурсів, науковців, освітян, громадських активістів. Серед запрошених спікерів: Микола Сажко, народний депутат ВРУ, Костянтин Яловий, депутат Київради,  Андрій Мальований, начальник Управління екології та природних ресурсів, Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА, Віктор Карамушка, завідувач кафедри екології Києво-Могилянської Академії, Яна Літвінова, міський голова м. Старобільська, Тетяна Грабан, керівник Програми «Здорова школа», Тарас Демкура, Віце-президент з питань регіонального співробітництва ICC Ukraine, керівник соціального проекту «Життя в стилі ЕКО», Людмила Циганок, шеф-редактор журналу «Екологія підприємства», та інші експерти.

Програма круглого столу передбачає напрацювання рекомендацій для киян, які прагнуть жити екологічно. Експерти обговорять реальний стан загальнодержавної політики щодо формування здорового способу життя. Висвітлять проблеми підготовки фахівців у галузі громадського здоров’я. Проаналізують результати досліджень із впливу стану води на екологію. Спікери поділяться ідеями, як реально покращити якість води у Києві, модернізувати очисні споруди тощо.

Команда Kyiv Smart City закликає киян дбати про своє здоров’я та проявляти інтерес до еко-ситуації у столиці. У такий спосіб ми беремо на себе відповідальність за екологічно чисте майбутнє нашого міста.