Ініціатива Kyiv Smart City розповість про “Безпечне місто” в межах конференції TEDxKyiv

Ініціатива Kyiv Smart City розповість про “Безпечне місто” в межах конференції TEDxKyiv

8-9 вересня у виставковому центрі АККО Інтернешнл відбудеться конференція TEDxKyiv: Спадок Майбутнього. Комунікаційний простір об’єднає гостей, спікерів, партнерів, організаторів, волонтерів — понад 1000 фантастичних людей, які слухатимуть та ділитимуться ідеями про швидкість та енергію змін.

У програмі заходу — понад 20 виступів про інновації та наукові відкриття, людину і світ, технології, педагогіку та мистецтво. Серед спікерів – Денис Бігус, один з 5 провідних борців з корупцією у світі за версією Національного фонду підтримки демократії (NED), Олесь Петрів — інженер по розробці систем машинного навчання, Анатолій Топольський —  «батько» українського drum’n’bass, відомий ді-джей і учасник АТО, Богдан Олександрук — засновник мережі шкіл ThinkGlobal, Олеся Яскевич – авторка проектів у сфері інклюзії, та інші натхненні лідери.

У демо-зоні TEDx команда Kyiv Smart City презентує проект “Безпечне місто”.  Цю прогресивну систему створено задля посилення безпеки киян, контролю роботи комунальних служб, а також для управління трафіком у місті. Спільно з представником “Служби мера — 1551” ми надамо детальну інформацію про роботу міських цифрових сервісів Києва. Окрім цього, усі охочі зможуть подати заявку на оформлення картки киянина. Чекаємо на вас!