Досліджуємо розвиток велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік

Досліджуємо розвиток велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік

Команда Kyiv Smart City розпочинає нове дослідження зі збору даних про велосипедну інфраструктуру Києва, що з’явилася за 2018 рік, щоб отримати актуальну картину стану розвитку велосипедної інфраструктури та оновити дані на велопамі.

Мапа велосипедної інфраструктури Києва — цифровий сервіс з відкритими даними на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». — спільний проект ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ — Велосипедне місто».

Мета створення мапи — збір та облік даних про вже наявну велосипедну інфраструктуру столиці в єдиному цифровому інформаційному реєстрі. Ми збиратимемо дані, щоб оцінити та надалі спрогнозувати розвиток велосипедної інфраструктури міста, передбачити планувальні рішення. Ресурс мапи можуть використовувати як містяни, так і міська влада, а саме — структурні підрозділи Київської міської державної адміністрації.

Цьогоріч в нас вже є данні за попередній 2017 рік, так звана нульова точка підрахунків і під час фінальної аналітики отриманих даних за 2018 рік ми зможемо зробити повноцінний порівняльний аналіз розвитку велосипедної інфраструктури за один рік.

Якщо ви знаєте, де цього року встановили нову велосипедну парковку — повідомте нам про це.  Ми будемо вдячні, якщо Ви станете одним з дослідників і авторів проекту.