HUMAN КНУ: підписано меморандум зі створення нового освітнього продукту у галузі смарт-технологій

HUMAN КНУ: підписано меморандум зі створення нового освітнього продукту у галузі смарт-технологій

27 листопада міська ініціатива Kyiv Smart City, компанiя освітніх технологій HUMAN та адміністрація Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка підписали меморандум зі створення нового освітнього продукту у галузі смарт-технологій. Головною метою співробітництва є комплексна діджиталізація усіх головних процесів КНУ для забезпечення більш персоналізованого підходу в освіті та автоматизації організаційних процесів. Майбутній продукт HUMAN КНУ, створений спільними зусиллями,  поставить КНУ імені Тараса Шевченка в авангард українських освітніх закладів за рівнем впровадження smart-рішень.

Ярослава Бойко, представник ГО “Смарт Сіті Хаб”, прокоментувала: “Місією нашої команди є виховання нової смарт-генерації, яка вільно користується технологіями, живе в розумному місті та розвиває його. КНУ імені Тараса Шевченка один з найкращих університетів країни з давніми освітніми традиціями, alma mater для великих науковців, дипломатів, діячів культури. Ми плануємо надати високотехнологічну підтримку для того, щоб автоматизувати організаційні процеси для деканату та викладачів, а також допомогти студентам максимально розкрити свій інтелектуальний потенціал. Перед підписанням меморандуму ми ретельно проаналізували сучасні виклики та потреби КНУ. У результаті було сформовано бачення повноцінної digital-системи, яка дозволяє ефективно управляти освітніми та організаційними процесами університету, соціалізуватися та автоматизувати документообіг”.

Електронна платформа HUMAN КНУ складатиметься з декількох компонентів. Соціальна платформа КНУ — це внутрішнє захищене середовище з усіма учасниками освітнього процесу і структурними підрозділами у digital-формі. Електронний документообіг оцифрує паперову інформацію. Система управління навчанням забезпечить електронний менеджмент освітнього процесу, що відповідає сучасним освітнім тенденціям. Також до програми включено розширену аналітику від академічної успішності до візуалізації особистісних показників студентів. Постійний збір та аналіз освітніх даних відкриває можливості для більш персоналізованих підходів до студентів КНУ без збільшення навантаження на викладачів. Єдиний освітній профіль HUMAN допомагає студентам консолідувати та накопичувати знання в єдиному середовищі. У такий спосіб  КНУ долучиться до найкращих європейських університетів, які покращують адміністрування та освітні процеси за допомогою smart-рішень.

Угода про створення HUMAN КНУ сприятиме розвитку інформаційного суспільства в Україні, впровадженню інноваційних проектів  та створенню єдиної освітньої екосистеми для навчання впродовж усього життя.