Четверте «Ідеальне побачення з HR»: Юлія Сініцина про перший робочий день.

Четверте «Ідеальне побачення з HR»: Юлія Сініцина про перший робочий день.

Ви успішно пройшли співбесіду, зарекомендували себе краще ніж конкуренти, отримали запрошення стати співробітником компанії. Зовсім скоро настане ваш перший робочий день на новому місці, у новому колективі. Щоб пройти випробувальний термін і залишитися на цій посаді, вам доведеться показати себе з найкращої сторони, а  саме не тільки як чудовий профі, але й хороша людина. Іноді співробітникам компанії й керівництву досить одного дня, щоб зрозуміти, як ви будете надалі справлятися з обов’язками, чи зможете ви працювати в колективі.

Юлія Сініцина спікер останньої лекції серії тренінгів «Ідеальне побачення з HR», що проходять у Kyiv Smart City Hub, проведе лекцію на тему «Перший робочий день: як не перетворити його в останній». Спікерка є фахівцем із підбору персоналу в IT-компанії Playtini. Допомагає людям та бізнесу рухатися до своїх цілей разом. Займається пошуком та підбором спеціалістів, розвиває команду ІТ та digital рекрутерів. А ще, вірить у те, що абсолютно кожен талановитий і тільки він вирішує в що інвестувати таланти.

Відвідавши лекцію ви дізнаєтеся більше про:

  • підготовку до першого робочого дня в компанії,
  • особливості випробувального періоду,
  • факапи під час випробувального терміну та правильну модель поведінки.

Нагадуємо, кожен тренінг супроводжується моделюванням реальних процесів прийняття на роботу, домашніми завданнями та інтерактивними лекціями. Участь безкоштовна, але можлива лише за попередньою реєстрацією та підтвердженням організаторів: goo.gl/24RZ1Q. Організатор — Київський молодіжний центр. Партнер — міська ініціатива Kyiv Smart City. Тренінги для студентів вестимуть HR-фахівці, які вже провели сотні співбесід та проглянули тисячі резюме. Спікери розкриють головні помилки з якими можуть зіткнутися кандидати та поділяться своїм баченням ідеального резюме та інтерв’ю.