Третє «Ідеальне побачення з HR»: Наталія Матвійчук про самопрезентацію

Третє «Ідеальне побачення з HR»: Наталія Матвійчук про самопрезентацію

Важко уникнути хвилювання на співбесіді, навіть якщо це не перша у вашому житті зустріч із роботодавцем. Тривожний стан можна мінімізувати ретельно підготувавшись до інтерв’ю, а от імпровізація не найкращий інструмент кандидата. Звичайно, ви не можете знати весь перелік питань, який підготував інтерв’юер, але загальну структуру ви маєте скласти обов’язково.

Наталія Матвійчук спікер третьої лекції серії тренінгів «Ідеальне побачення з HR», що проходять у Kyiv Smart City Hub. Фахівець є HR-партнером IT-компанії Intellectsoft, кар’єрним консультантом, має 3,5 роки досвіду в підборі, оцінці, адаптації, розвитку та навчанні персоналу. Відвідавши лекцію ви дізнаєтеся більше про:

  • підготовку до співбесіди в обраній вами компанії,
  • відчуття впевненості на співбесіді
  • уникнення найбільш поширених помилок, які допускають кандидати на співбесіді
  • відповіді на найбільш поширені питання
  • правильну презентацію власних компетенцій
  • контроверсійні запитання.

Нагадуємо, кожен тренінг супроводжується моделюванням реальних процесів прийняття на роботу, домашніми завданнями та інтерактивними лекціями. Участь безкоштовна, але можлива лише за попередньою реєстрацією та підтвердженням організаторів: goo.gl/24RZ1Q. Організатор — Київський молодіжний центр. Партнер — міська ініціатива Kyiv Smart City. Тренінги для студентів вестимуть HR-фахівці, які вже провели сотні співбесід та проглянули тисячі резюме. Спікери розкриють головні помилки з якими можуть зіткнутися кандидати та поділяться своїм баченням ідеального резюме та інтерв’ю.