Не запізнись на перше «Ідеальне побачення з HR».

Не запізнись на перше «Ідеальне побачення з HR».

Якщо ти бажаєш навчитися правильно складати резюме, а відправивши його одразу отримати запрошення на інтерв’ю — тобі до нас. Якщо ти не знаєш як написати супровідний лист, аби збільшити свою заробітну платню в 1,5 раза — тобі знову до нас! А якщо ти ніколи не чув про відеорезюме, тобі неодмінно потрібно відвідати серію тренінгів з HR-фахівцями, які почнуться вже наступного тижня!

У квітні в Kyiv Smart City Hub пройдуть 4 тренінги «Ідеальне побачення з HR» для студентів, які прагнуть стати конкурентоспроможними на ринку праці та отримати омріяну вакансію. На заході ви почуєте спікерів, які провели сотні співбесід та проглянули тисячі резюме. Талановиті HR-фахівці розкриють головні помилки з якими можуть зіткнутися кандидати та поділяться своїм баченням ідеального резюме. Організатор — Київський молодіжний центр. Партнер заходу — міська ініціатива Kyiv Smart City. Кожен тренінг супроводжується моделюванням реальних процесів прийняття на роботу, домашніми завданнями та інтерактивними лекціями. Участь безкоштовна, але можлива лише за попередньою реєстрацією та підтвердженням організаторів: goo.gl/24RZ1Q.

Ірина Сидорчук, спікер першої лекції, HR-експертка з 10-річним досвідом побудови hr-систем у компаніях: Bodo, мережі ресторанів Salateira, мережі ресторанів Mister Cat, групі компаній S.group, корпорації UBG, Максібуд Інжиніринг. З 2016 року Ірина працює в ресторанній сфері та займається масовим набором персоналу. Фахівець впевнена, що для досягнення успіху необхідно на 100 % віддаватися справі, якою займаєшся, бути готовим використовувати усі можливі канали комунікації та слідкувати за сучасними трендами.

У рамках тренінгу Ірина розповість про те, які професії зникнуть найближчим часом, які soft skills необхідно розвивати, аби бути цінним співробітником на ринку праці та що потрібно робити при пошуку першого місця роботи й виборі роботодавця. Також Ірина презентує ТОП-підбірку компетенцій, які обов’язково потрібно вказувати в резюме, та розкаже тонкощі розробки резюме для соціальних мереж.

Розклад тренінгів:

Поспішайте, кількість місць обмежена!