У Києві пройшов воркшоп “Правила подання грантових заявок у сфері освіти”

У Києві пройшов воркшоп “Правила подання грантових заявок у сфері освіти”

18 липня в Kyiv Smart City Hub відбувся воркшоп “Правила подання грантових заявок у сфері освіти”. Організатором заходу стала міська ініціатива Kyiv Smart City.

Метою воркшопу було надати адміністраціям столичних шкіл практичні знання з оформлення грантових заявок. Такі програми регулярно проводять уряди інших країн та відомі компанії. Зокрема, цього року неурядові громадські організації та заклади освіти мають можливість позмагатися за гранти від посольств Болгарії, Словаччини, Польщі та США. Для керівництва шкіл це чудовий шанс покращити якість освіти, оновити бібліотеки та обладнання, модернізувати інфраструктуру і провести додаткові курси для вчителів.

Аби отримати грант від уряду певної країни або організації, перш за все необхідно правильно оформити заявку. Про всі тонкощі цього процесу учасникам воркшопу розповіли Віра Терновська, фахівець з питань освіти (Посольство США в Україні), та Вікторія Михайленко, помічник аташе з питань освіти (посольство США в Україні).

Окрім членів адміністрації освітніх філій Kyiv Smart City, у воркшопі брали участь представники громадських організацій, представники київської міської адміністрації та “Освітня Агенція міста Києва”.

Віра Терновська: “Головною запорукою отримання гранту є чітке бачення, як ваш проект покращить систему освіти. Недостатньо придумати ідею, потрібно вміти правильно її реалізувати й отримати позитивний результат”.

Kyiv Smart City регулярно проводить воркшопи, лекції та дискусії для учнів і вчителів, адже одним із пріоритетних напрямків ініціативи є сучасна та доступна освіта в Україні. Про останні тенденції у світовій освіті можна прочитати ТУТ.