Дар’я Астаф’єва допоможе гостям «ГБФесту» внести їхніх улюбленців до Реєстру домашніх тварин

Дар’я Астаф’єва допоможе гостям «ГБФесту» внести їхніх улюбленців до Реєстру домашніх тварин

18 травня в столичному парку імені Тараса Шевченка відбудеться зустріч із Дар’єю Астаф’євою, яка візьме участь у першому фестивалі громадської участі «ГБФест». Співачка прийде на захід зі своїм домашнім улюбленцем Чічіко, аби розказати про єдиний Реєстр домашніх тварин і допомогти жителям міста внести до бази їхніх чотирилапих друзів.

Дата: 18 травня 2019 року

Час: 13:00-14:00

Локація: парк імені Тараса Шевченка, Київ

Реєстр домашніх тварин — це зручний інструмент для оперативного пошуку загублених собак і котів та зберігання важливої інформації про них, що був створений у 2018 році міською ініціативою Kyiv Smart City спільно з КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

На «ГБФесті» у тебе буде можливість внести свого улюбленця до міської бази на сайті pets.kyivcity.gov.ua, поспілкуватися з ветеринаром та отримати жетон з індивідуальним QR-кодом. Останній стане в пригоді, якщо твій кіт або собака загубляться. Той, хто знайде чотирилапого пухнастика з таким жетоном, зможе відсканувати QR-код за допомогою смартфона і побачити контакти власника. Також на електронну пошту господарів, які зареєстрували своїх улюбленців, надходитимуть рекомендації щодо вакцинації та сповіщення про спалахи сказу в Києві. Аби внести свого чотирилапого друга в реєстр домашніх тварин на «ГБФесті», не забудь взяти свій паспорт, власне кота чи собаку та його ветеринарний паспорт (якщо є).

Дар’я Астаф’єва допоможе жителям столиці зареєструвати їхніх улюбленців у базі та розкаже, чому варто це зробити. Нагадуємо, що Дар’я вже підтримала соціальний проект міської ініціативи Kyiv Smart City «Не купуй — забери з притулку», який було запущено з метою популяризації адопції безпритульних тварин. Завдяки цій ініціативі люблячих господарів у 2018 році змогли знайти 196 собак і 264 котів.

Шукай логотип I’m smart на «ГБФесті» — це і є стійка міської ініціативи Kyiv Smart City. Зустріч із Дар’єю Астаф’євою пройде з 13:00 до 14:00. Не проґав!