На KYIV SMART CITY FORUM 2019 виступить член Королівського інституту британських архітекторів Пітер Бішоп

На KYIV SMART CITY FORUM 2019 виступить член Королівського інституту британських архітекторів Пітер Бішоп

1 жовтня у столичному КВЦ «Парковий» відбудеться один із наймасштабніших технологічних заходів Східної Європи — KYIV SMART CITY FORUM 2019. Програмою Форуму передбачено 8 тематичних секцій, присвячених розбудові розумного міста. Одним із спікерів у секції “міська архітектура й урбаністика” стане Пітер Бішоп, професор міського проектування в архітектурній школі Bartlett при Університетському коледжі Лондона та партнер компанії Bishop and Williams ltd. 

Протягом 25 років Пітер Бішоп був директором з планування в чотирьох районах Лондона, включно з Кінгс Кросс і Канари Уорф. У 2006 році його призначили першим проектним директором Лондона, а у 2008-му — заступником головного виконавчого директора Лондонського агентства розвитку. Також Бішоп викладає в Університетському коледжі Лондона, є науковим співробітником Королівського інституту британських архітекторів, має звання почесного доктора Кінгстонського Університету.

Упродовж останніх років Бішоп займався плануванням залізничної станції Old Oak Common, реконструкцією Вестмінстерського палацу та центральної частини міста Ансан (Південна Корея). У 2018 році влада Нового Південного Уельсу (Австралія) запросила Пітера Бішопа для аналізу їхньої стратегії у містобудуванні. На думку архітектора, головним викликом сучасних урбаністів є модернізація міста таким чином, щоб зберегти його місцевий колорит.

“Коли ми намагалися перебудувати та змінити вже наявний дизайн Лондона, то зосередилися на трьох аспектах: виборі хороших архітекторів, створенні громадських просторів, які змінюють сприйняття району в цілому, та розвиткові багатофункціональності території”, — розповідає Бішоп.

Окрім Лондона, Пітер Бішоп також працював у Бухаресті (Румунія), Ансані (Південна Корея) та Чжухаї (Китай). 

Своїм багаторічним досвідом Пітер Бішоп поділиться з учасниками KYIV SMART CITY FORUM. Він розкаже про сучасні стратегії планування міст та про те, як зробити їх максимально зручними для життя в умовах глобальної урбанізації. Виступ британського експерта стане в пригоді представникам влади, які прагнуть покращити інфраструктуру своїх міст, землевласникам, архітекторам, урбаністам та всім, хто цікавиться темою містобудування.

Інші тематичні секції Форуму будуть присвячені розвитку “розумного” міста; інтелектуальній транспортній системі; електронній демократії та відкритому уряду; штучному інтелекту; креативній економіці та стартапам; екології й енергоефективності; безпеці в місті; блокчейн-технологіям та криптовалютам. Квитки можна придбати ТУТ.