Цінності майбутнього: презентація унікального проекту, який здатен трансформувати світогляд молоді

Цінності майбутнього: презентація унікального проекту, який здатен трансформувати світогляд молоді

11 березня лідери думок, успішні реформатори та найпрогресивніші люди України обговорять з молоддю проблематику професійного та особистого вибору в рамках програми «Цінності майбутнього». Цей унікальний для України освітній проект, розроблений у партнерстві міської ініціативи Kyiv Smart City та КНУ імені Тараса Шевченка, трансформує світоглядну модель та вплине на цінності нового покоління. Адже спільні цінності визначають не тільки спосіб життя окремих людей, а й той напрямок, у якому розвивається вся громада.

Дослідження в КНУ імені Тараса Шевченка показали, що близько 20% студентів ідентифікують себе як частину українського суспільства, адже вважають його пасивним. Лише третина респондентів готова робити персональний вклад у розвиток країни. Менше 40% опитаних готові брати відповідальність на своє життя та діяти. 

В рамках програми авторитетні спікери презентують успішні кейси, поділяться досвідом та відповідатимуть на актуальні запитання. На реальних прикладах студенти дізнаються,  як любов формує сенс діяльності, чесність створює правила гри для великого бізнесу, свобода покращує ефективність та надійність команд, а рівність розвиває креативність рішень. 

Проект продемонструє молоді:

  • Як насправді бути толерантним та вміти слухати думку інших.
 
  • Що таке саморозвиток та які види інтелекту варто розвивати впродовж життя.
  • Яким чином соціальна та екологічна відповідальність диктують умови для розвитку міжнародних корпорацій. 
  • Як проявляється справжній патріотизм та любов до своєї країни. 

Освітній проект «Цінності майбутнього» це важливий крок для побудови прогресивного, справедливого та успішного суспільства, у якому ми всі прагнемо жити.