BlockchainUA2020: долучайся до головної blockchain події України

BlockchainUA2020: долучайся до головної blockchain події України

BlockchainUA c гордістю представляє восьму міжнародну конференцію, яка збере сильне блокчейн ком’юніті в Україні та Європі!

Дата: 22 травня 2020 року

Локація: Конференц-хол «Оазис», Київ

Реєструйся за промокодом «kyivsmartcity» та отримуй знижку -20%: http://bit.ly/2v88JtA

Щороку BlockchainUA об’єднує понад 1000 підприємців, інвесторів, ентузіастів, IT-експертів і представників ЗМІ з усього світу, щоб обговорити актуальні теми в області блокчейн і децентралізованих технологій. Перша BlockchainUA відбулася в 2016 році, і з того моменту стала міжнародним заходом, де збираються лідери блокчейн і Fintech індустрії більш ніж з 20 країн світу. У фокусі конференції найактуальніше: світові тренди індустрії, передові технології і блокчейн проекти. Однією з ключових тем BlockchainUA 2020 стане “Цифрова трансформація”, що дозволяє бізнесу наблизитися до технологічних інновацій.

Експерти міжнародного рівня прилетять з різних куточків світу, щоб виступити 22 травня в Києві на сцені BlockchainUA. BlockchainUA – це перш за все практичний контент, який оснований на експертизі та безціному досвіду кращих фахівців. Переваги найбільш обговорюваної технології, питання підприємництва та ведення бізнесу в сфері блокчейн, актуальні тенденції, інноваційні підходи, питання регулювання блокчейн – все це і багато іншого ви зможете почути від експертів з величезним практичним досвідом в індустрії.

Програма BlockchainUA дуже насичена. Це саме той випадок, коли краще побачити. Приєднуйтесь до заходу і станьте частиною великої крипто спільноти!