У Києві запустять курси з тестування програмного забезпечення для людей з інвалідністю — BE QA Today

Сьогодні, 18 червня, у Kyiv Smart City Hub відбулася презентація освітнього проекту BE QA Today. Це курси з тестування програмного забезпечення для людей з фізичною інвалідністю. Мета програми — надати таким людям базовий набір знань для отримання першої роботи в IT-сфері.  

За даними Міністерства соціальної політики України, станом на 2017 рік в нашій державі проживає 2 мільйона 614 тисяч осіб з інвалідністю, з яких близько 80 % — люди працездатного віку. В Україні, людям з інвалідністю дійсно важко знайти роботу та самореалізуватись. Однак гнучка IT-сфера відкриває нові перспективи, а саме: можливість працювати як вдома, так і в офісі, пропонувати свої послуги на фріланс-біржі та професійно розвиватися завдяки інклюзивному навчанню.

Завдяки курсу BE QA Today всі охочі вивчатимуть основи тестування до рівня intern/junior, вдосконалюватимуть англійську, покращуватимуть обізнаність в IT-сфері. Стати учасником програми можуть люди будь-якого віку, без досвіду роботи і навіть без технічної освіти. Головне — мотивація і бажання навчатися.  Зареєструватися можна тут

Курси розпочинаються 26 червня і триватимуть до кінця вересня. Заняття проходитимуть двічі на тиждень в інноваційному парку UNIT.City. Учасники проекту активно працюватимуть у команді та практикуватимуть комунікаційні навички, які сьогодні дуже важливі для тестувальника. Для цього у програма курсу поєднуватиме дистанційне навчання теорії та групові оффлайн зустрічі для практичних занять. А щоб студентам було зручніше добиратися до UNIT.City, транспортний партнер програми, таксі-сервіс UKLON надає 80 грн. знижки на кожну поїздку до локації курсу.

Понад 10 лекторів із досвідом роботи у провідних IT-компаніях ділитимуться знаннями з мов програмування, автоматизації та інших напрямків. 11 менторів допоможуть учасникам працювати над практичними завданнями та відповідатимуть на запитання онлайн. Студенти також отримають сертифікат 3-місячного навчання англійської мови з викладачами EnglishDom online school.

Бонус програми — онлайн-зустрічі з інтерв‘юерами, на технічних співбесідах. Це унікальна нагода для студентів поспілкуватися з тестувальниками рівня Team Lead, які мають великий досвід роботи в IT-сфері у Львові, Києві, Вінниці та Дніпрі та отримати персональний фідбек, які саме навички їм необхідно покращити перед тим, як розпочати пошук роботи в IT-сфері. Наприкінці курсу студенти складатимуть іспит. Найкращі випускники потраплять до інтернатури з подальшим працевлаштуванням в IT-компаніях України.

Освітній курс реалізовано завдяки партнерам: CIKLUM empowering collaboration, Infopulse, wix.com, EPAM, invisible, eleks. Ініціатива Kyiv Smart City підтримує глобальну мету проекту BE QA Today — надати людям з фізичною інвалідністю інструмент для зміни життя та мотивувати до професійного розвитку в IT.

Інші записи

Досліджуємо розвиток велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік

Команда Kyiv Smart City розпочинає нове дослідження зі збору даних про велосипедну інфраструктуру Києва, що з’явилася за 2018 рік, щоб отримати актуальну картину стану розвитку велосипедної інфраструктури та оновити дані на велопамі. Мапа велосипедної інфраструктури Києва — цифровий сервіс з відкритими даними на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». — спільний проект ініціативи Kyiv Smart City та […]

Детальніше

Ініціатива Kyiv Smart City підготувала для киян та гостей столиці аудіо-гід для музею “Пирогово”

Останні теплі дні — гарний привід, щоб подивитися мальовничі пейзажі передмістя. За 15 хвилин від Києва розташувався Національний музей народної архітектури та побуту «Пирогово». Тут зібрані хати, господарчі споруди, церкви та вітряки, тварини і рослини з усієї України. Музей з 1969 збирав і перевозив до себе пам’ятки культури і природи, щоб достовірно відобразити життя українського […]

Детальніше

Встигніть купити квиток на Kyiv Smart City Forum 2018!

Запрошуємо стати учасником події неймовірних для країни масштабів – KYIV SMART CITY FORUM 2018. Захід відбудеться 31 жовтня в КВЦ “Парковий”. Кращі експерти, технологічні кейси від вендорів, бізнеси в галузі креативної економіки, досвід впровадження конепції smart city в Україні та світі. Якщо ви цікавитеся міською тематикою – ця подія для вас! KYIV SMART CITY FORUM 2018 […]

Детальніше