У Києві запустять курси з тестування програмного забезпечення для людей з інвалідністю — BE QA Today

Сьогодні, 18 червня, у Kyiv Smart City Hub відбулася презентація освітнього проекту BE QA Today. Це курси з тестування програмного забезпечення для людей з фізичною інвалідністю. Мета програми — надати таким людям базовий набір знань для отримання першої роботи в IT-сфері.  

За даними Міністерства соціальної політики України, станом на 2017 рік в нашій державі проживає 2 мільйона 614 тисяч осіб з інвалідністю, з яких близько 80 % — люди працездатного віку. В Україні, людям з інвалідністю дійсно важко знайти роботу та самореалізуватись. Однак гнучка IT-сфера відкриває нові перспективи, а саме: можливість працювати як вдома, так і в офісі, пропонувати свої послуги на фріланс-біржі та професійно розвиватися завдяки інклюзивному навчанню.

Завдяки курсу BE QA Today всі охочі вивчатимуть основи тестування до рівня intern/junior, вдосконалюватимуть англійську, покращуватимуть обізнаність в IT-сфері. Стати учасником програми можуть люди будь-якого віку, без досвіду роботи і навіть без технічної освіти. Головне — мотивація і бажання навчатися.  Зареєструватися можна тут

Курси розпочинаються 26 червня і триватимуть до кінця вересня. Заняття проходитимуть двічі на тиждень в інноваційному парку UNIT.City. Учасники проекту активно працюватимуть у команді та практикуватимуть комунікаційні навички, які сьогодні дуже важливі для тестувальника. Для цього у програма курсу поєднуватиме дистанційне навчання теорії та групові оффлайн зустрічі для практичних занять. А щоб студентам було зручніше добиратися до UNIT.City, транспортний партнер програми, таксі-сервіс UKLON надає 80 грн. знижки на кожну поїздку до локації курсу.

Понад 10 лекторів із досвідом роботи у провідних IT-компаніях ділитимуться знаннями з мов програмування, автоматизації та інших напрямків. 11 менторів допоможуть учасникам працювати над практичними завданнями та відповідатимуть на запитання онлайн. Студенти також отримають сертифікат 3-місячного навчання англійської мови з викладачами EnglishDom online school.

Бонус програми — онлайн-зустрічі з інтерв‘юерами, на технічних співбесідах. Це унікальна нагода для студентів поспілкуватися з тестувальниками рівня Team Lead, які мають великий досвід роботи в IT-сфері у Львові, Києві, Вінниці та Дніпрі та отримати персональний фідбек, які саме навички їм необхідно покращити перед тим, як розпочати пошук роботи в IT-сфері. Наприкінці курсу студенти складатимуть іспит. Найкращі випускники потраплять до інтернатури з подальшим працевлаштуванням в IT-компаніях України.

Освітній курс реалізовано завдяки партнерам: CIKLUM empowering collaboration, Infopulse, wix.com, EPAM, invisible, eleks. Ініціатива Kyiv Smart City підтримує глобальну мету проекту BE QA Today — надати людям з фізичною інвалідністю інструмент для зміни життя та мотивувати до професійного розвитку в IT.

Інші записи

“Не купуй — забери з притулку”. Робити добрі справи легко!

“Не купуй — забери з притулку” — доброчинний соціальний проект від ініціативи Kyiv Smart City і київської міської клініки ветеринарної медицини. Проект популяризує серед громадськості тему адопції безпритульних тварин, піклується про їхню долю та допомагає чотирилапим у пошуку нового будинку та люблячої сім’ї. Ми привертаємо увагу киян до питань порятунку та адопції безпритульних тварин. Кожен […]

Детальніше

Академія кодування для дітей: від програмування до креативного мислення

Навчатися – це нудно? Аж ніяк! Це підтверджують посмішки на обличчях понад 300 дітей, які пройшли освітній курс “Академія кодування” у рамках ініціативи Kyiv Smart City School. Одним з найкращих та найпопулярніших інструментів для навчання дітей програмуванню у світі є Scratch — візуальна мова програмування, яку розробили в Массачусетському технологічному інституті. Це абсолютно унікальне середовище […]

Детальніше

Аналіз розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік на базі ІАС «Майно»

Сьогодні ми оприлюднюємо результати дослідження розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік, на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». Мета створення мапи — збір та облік даних про вже наявну велосипедну інфраструктуру столиці в єдиному цифровому інформаційному реєстрі. Веломапа — спільний проект міської ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ — Велосипедне місто». Упродовж 2018 року команда фахівців займалася […]

Детальніше