18 серпня відбудеться захід присвячений Всесвітньому дню безпритульних тварин

18 серпня відбудеться захід присвячений Всесвітньому дню безпритульних тварин

У столиці, на Контрактовій площі, 18 серпня об 11:00 відбудеться захід присвячений Всесвітньому дню безпритульних тварин. Організовують подію Департамент міського благоустрою КМДА та КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” за підтримки міської ініціативи Kyiv Smart City.

Локація: Контрактова площа (біля оглядового колеса).

Дата: 18 серпня (субота).

Час: 10:00 – 17:00.

Щороку у третю суботу серпня проходить Всесвітній день безпритульних тварин. Проведення заходу розпочалось ще з 1992 року за підтримки некомерційної організації Міжнародного товариства з прав тварин (WSPA). Відтоді в усьому світі у цей день організовують благодійні акції та концерти з метою збору коштів для бездомних тварин. Головне завдання події привернути увагу до проблеми безпритульних котів та собак. Тому цей день вважається не так святом, як днем пам’яті та поваги до наших менших друзів.

На заході відбудеться благодійний аукціон, конкурси, лекції з надання допомоги тваринам, тренінг з комунікації у випадках жорстокого поводження з тваринами. А також уроки добра та гуманності для дітей. Питання реєстрації тварин — одне з головних цього дня. Нагадуємо, що ідентифікація дозволить оперативно знайти загубленого улюбленця. Додатково це допомагає контролювати кількість безпритульних котів і собак у місті та швидко вирішувати конфліктні ситуації, пов’язані з тваринами.

Для проведення реєстрації з собою необхідно мати паспорт, пільговий документ (за наявності), а також документи, що підтверджують проведення щеплень та походження тварини. У момент реєстрації присутність тварини є обов’язковою. Після процедури видається жетон з унікальним номером (вартість 1 жетону — 45 грн, в день заходу — безкоштовно). Його необхідно прикріпити на ошийник тварини.

До речі, у Центрі захисту тварин знаходяться понад 400 собак та 150 кішок. Усі вакциновані, стерилізовані та оброблені від паразитів. І головне — вже сьогодні ви можете прихистити котика або песика за посиланням.

 

         ­