Акселераційна програма розпочинає відбір проектів на публічному пітчингу

Акселераційна програма розпочинає відбір проектів на публічному пітчингу

1 лютого відбудеться публічний пітчинг акселератора міських проектів Kyiv Smart City. 23 відібрані команди презентуватимуть власні проекти, які у подальшому можуть стати частиною міської інфраструктури. Експертне журі оберуть 10 найкращих ідей, які потраплять до безкоштовної акселераційної програми.

Місце проведення: Kyiv Smart City Hub (пр-т Академіка Глушкова, 1, м. Київ).

Час: 09:00 – реєстрація учасників; 10:00 – початок пітчингу.

Мета акселератору полягає в підтримці підприємців, які мають практичне бачення проекту, що міг би сприяти інноваційному розвитку столиці. Головне завдання акселератора — допомагати рішенням та продуктам, які хочуть стати частиною інформаційно-комунікаційної структури міста.

Завдяки акселератору відібрані проекти отримають знання фандрейзингу та розуміння того, де можна шукати гроші на проект та як вірно подавати свої рішення потенційним інвесторам. Навчаться коректно заповнювати тендерну документацію. Отримають можливість використовувати технічні можливості та дані міста. Покращать всі аспекти власного продукту. Звернемо увагу на те, що акселератор не є інвестиційним фондом та не гарантує стовідсоткове впровадження проекту в місті. Він дає можливість для міських стартапів покращити свій продукт та отримати від міста технічні ресурси та експертну допомогу.

Реєстраія на захід за тел.: + 380 (63) 145 87 35, pr@kyivsmartcity.com (Контактна особа: PR-Менеджер Kyiv Smart City, Анна-Вероніка Краснопольська).