А ви вже користуєтесь речами з переробленого матеріалу?

А ви вже користуєтесь речами з переробленого матеріалу?

Ініціатива Kyiv Smart City прагне жити екологічно та розвивати еко-культуру у столиці. Ми відповідальні у сортуванні сміття, саме тому закликаємо киян також почати розділяти відходи.

Нещодавно ми почали співпрацювати з активістами еко-проекту “Зелений птах”. Вони, як і ми, впроваджують у Києві принципи зеленої економіки. А саме: повторне користування, відновлення та переробку ресурсів. Сьогодні, завдяки еко-проекту “Зелений птах”, ми пригощаємо гостей хабу смачною кавою із паперових стаканчиків, які потім сортуємо та віддаємо на повторну переробку. Зараз в Kyiv Smart City Hub ми вже сортуємо скло, папір та пластик.

Kyiv Smart City підтримує діяльність проекту “Зелений птах”, а саме: розробку рішень з організації роздільного збору та утилізації сміття для організацій та багатоквартирних житлових будинків. Даний проект також забезпечує виробництво багаторазових еко-зошитів та брендування блокнотів з переробленого паперу. І вже 31 жовтня учасники Kyiv Smart City Forum 2018 отримають стильні брендовані блокноти саме з такого паперу.

Спільними зусиллями ми покращуємо екологічну ситуацію у столиці. І запрошуємо вас долучитись до змін вже сьогодні!