25 квітня в Києві відбувся 10 Український форум інтернет-діячів iforum 2018

Міжнародний виставковий центр зібрав під одним дахом українських і зарубіжних фахівців в галузі інновацій, щоб показати останні досягнення сучасних технологій. Цього разу унікальний форум змогли відвідати понад 12000 осіб.

На форумі було представлено дев’ять основних напрямків з тематичними виступами, які проходять одночасно в декількох залах. Цього року у програмі були представлені такі напрями: інтернет-бізнес, стартапи, реклама і просування, інтернет-технології, освітні технології майбутнього, інновації, блокчейн, digital fun, CRM. Головний спонсор форуму — CLAP. Генеральний спонсор — LEOGAMING.

Юрій Назаров, Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА та співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City також брав участь в iForum та розповідав про Концепцію Kyiv Smart City :“Ініціатива Kyiv Smart City об`єднує киян, міську владу, активістів та представників бізнесу заради розвитку розумної міської інфраструктури у Києві. За понад два роки роботи  нам вдалося реалізувати низку проектів у галузях безпеки, інфраструктури, освіти, екології, які вже сьогодні змінюють якість та рівень життя містян”.

Юрій Назаров також анонсував використання blockchain у рамках одного з проектів Kyiv Smart City: “Спочатку ми насторожено ставилися до теми blockchain, тому що вона сприймалася через призму криптовалют. Проте зараз ми змінюємо думку щодо впровадження blockchain  в систему державного управління. У рамках розвитку міської smart city інфраструктури Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА було вирішено створити пілотний проект впровадження блокчейн-технології та перенести на децентралізовану платформу електронний сервіс запису в дитячі садки міста”.

У рамках секції “Інтернет-технології” Юрій Назаров розповів про створення електронного квитка та запуску першого “розумного транспорту” як частину проекту “Безпечне місто”. У салоні тролейбуса встановили 3 статистичні камери підрахунку пасажирів.  У такий спосіб рахуватимуть кількість пасажирів в різний час перевезень та миттєво реагуватимуть на завантаженість маршруту у пікові години.

Окрім цього, учасники форуму дізналися, за допомогою яких інструментів кияни можуть впливати на життя міста та впроваджувати власні проекти в інфраструктуру столиці.

Інші записи

“Не купуй — забери з притулку”. Робити добрі справи легко!

“Не купуй — забери з притулку” — доброчинний соціальний проект від ініціативи Kyiv Smart City і київської міської клініки ветеринарної медицини. Проект популяризує серед громадськості тему адопції безпритульних тварин, піклується про їхню долю та допомагає чотирилапим у пошуку нового будинку та люблячої сім’ї. Ми привертаємо увагу киян до питань порятунку та адопції безпритульних тварин. Кожен […]

Детальніше

Академія кодування для дітей: від програмування до креативного мислення

Навчатися – це нудно? Аж ніяк! Це підтверджують посмішки на обличчях понад 300 дітей, які пройшли освітній курс “Академія кодування” у рамках ініціативи Kyiv Smart City School. Одним з найкращих та найпопулярніших інструментів для навчання дітей програмуванню у світі є Scratch — візуальна мова програмування, яку розробили в Массачусетському технологічному інституті. Це абсолютно унікальне середовище […]

Детальніше

Аналіз розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік на базі ІАС «Майно»

Сьогодні ми оприлюднюємо результати дослідження розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік, на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». Мета створення мапи — збір та облік даних про вже наявну велосипедну інфраструктуру столиці в єдиному цифровому інформаційному реєстрі. Веломапа — спільний проект міської ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ — Велосипедне місто». Упродовж 2018 року команда фахівців займалася […]

Детальніше