25 квітня в Києві відбувся 10 Український форум інтернет-діячів iforum 2018

Міжнародний виставковий центр зібрав під одним дахом українських і зарубіжних фахівців в галузі інновацій, щоб показати останні досягнення сучасних технологій. Цього разу унікальний форум змогли відвідати понад 12000 осіб.

На форумі було представлено дев’ять основних напрямків з тематичними виступами, які проходять одночасно в декількох залах. Цього року у програмі були представлені такі напрями: інтернет-бізнес, стартапи, реклама і просування, інтернет-технології, освітні технології майбутнього, інновації, блокчейн, digital fun, CRM. Головний спонсор форуму — CLAP. Генеральний спонсор — LEOGAMING.

Юрій Назаров, Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА та співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City також брав участь в iForum та розповідав про Концепцію Kyiv Smart City :“Ініціатива Kyiv Smart City об`єднує киян, міську владу, активістів та представників бізнесу заради розвитку розумної міської інфраструктури у Києві. За понад два роки роботи  нам вдалося реалізувати низку проектів у галузях безпеки, інфраструктури, освіти, екології, які вже сьогодні змінюють якість та рівень життя містян”.

Юрій Назаров також анонсував використання blockchain у рамках одного з проектів Kyiv Smart City: “Спочатку ми насторожено ставилися до теми blockchain, тому що вона сприймалася через призму криптовалют. Проте зараз ми змінюємо думку щодо впровадження blockchain  в систему державного управління. У рамках розвитку міської smart city інфраструктури Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА було вирішено створити пілотний проект впровадження блокчейн-технології та перенести на децентралізовану платформу електронний сервіс запису в дитячі садки міста”.

У рамках секції “Інтернет-технології” Юрій Назаров розповів про створення електронного квитка та запуску першого “розумного транспорту” як частину проекту “Безпечне місто”. У салоні тролейбуса встановили 3 статистичні камери підрахунку пасажирів.  У такий спосіб рахуватимуть кількість пасажирів в різний час перевезень та миттєво реагуватимуть на завантаженість маршруту у пікові години.

Окрім цього, учасники форуму дізналися, за допомогою яких інструментів кияни можуть впливати на життя міста та впроваджувати власні проекти в інфраструктуру столиці.

Інші записи

Досліджуємо розвиток велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік

Команда Kyiv Smart City розпочинає нове дослідження зі збору даних про велосипедну інфраструктуру Києва, що з’явилася за 2018 рік, щоб отримати актуальну картину стану розвитку велосипедної інфраструктури та оновити дані на велопамі. Мапа велосипедної інфраструктури Києва — цифровий сервіс з відкритими даними на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». — спільний проект ініціативи Kyiv Smart City та […]

Детальніше

Ініціатива Kyiv Smart City підготувала для киян та гостей столиці аудіо-гід для музею “Пирогово”

Останні теплі дні — гарний привід, щоб подивитися мальовничі пейзажі передмістя. За 15 хвилин від Києва розташувався Національний музей народної архітектури та побуту «Пирогово». Тут зібрані хати, господарчі споруди, церкви та вітряки, тварини і рослини з усієї України. Музей з 1969 збирав і перевозив до себе пам’ятки культури і природи, щоб достовірно відобразити життя українського […]

Детальніше

Встигніть купити квиток на Kyiv Smart City Forum 2018!

Запрошуємо стати учасником події неймовірних для країни масштабів – KYIV SMART CITY FORUM 2018. Захід відбудеться 31 жовтня в КВЦ “Парковий”. Кращі експерти, технологічні кейси від вендорів, бізнеси в галузі креативної економіки, досвід впровадження конепції smart city в Україні та світі. Якщо ви цікавитеся міською тематикою – ця подія для вас! KYIV SMART CITY FORUM 2018 […]

Детальніше