1 жовтня 2019 року у рамках Kyiv Smart City Forum було підписано Меморандум про розвиток комп’ютерного спорту і геймінгу в містах України.

1 жовтня 2019 року у рамках Kyiv Smart City Forum було підписано Меморандум про розвиток комп’ютерного спорту і геймінгу в містах України.

На заключній частині кіберспортивного турніру з CS: GO Kyiv Smart City Cup, який відбувався у рамках Kyiv Smart City Forum 2019, виконавчий директор ГО “СМАРТ СІТІ ХАБ” та виконавчий директор Асоціації міст України підписали Меморандум про співпрацю. Основною метою підписання Меморандому є подальша реалізація заходів, що сприятимуть визнанню кіберспорту офіційним видом змагань в Україні. Угода на юридичному рівні закріплює впровадження спеціальних освітніх програм для молоді, сприяння організації всеукраїнських кіберспортивних змагань, підтримку українських кіберспорстменів на міжнародних подіях, реалізацію спільних інформаційних заходів для розвитку комп’ютерного спорту та геймінгу в містах України.

 

 

Підписанню Меморандуму передувало нагородження команди-переможця турніру, у якому приймав участь директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров та капітан команди Natus Vincere Данило «Zeus» Тесленко. Здобувши впевнену перемогу у фінальній грі, Kryvbas Gaming отримали головний приз турніру – 100 000 гривень. 

 

 

Доповідачами на турнірі Kyiv Smart City Cup 2019 стали такі запрошені гості:

Юрій Назаров – директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА;

Олександр «ZeroGravity» Кохановський – генеральний директор та співзасновник DreamTeam;

Данило «Zeus» Тесленко – капітан команди Natus Vincere, засновник та директор Pro100;

Олексій Ногін – керівник турнірної платформи WePlay! Esports.

 

 

Кіберспорт – перспективний напрямок розвитку сучасної економіки міста та країни, другий у світі за популярністю вид змагань після футболу. Популяризація цього напрямку сприятиме залученню іноземних інвестицій в Україну та може стати одним із найефективніших інструментів виховання сучасної молоді.