1 лютого відбувся публічний пітчинг акселератора міських проектів Kyiv Smart City

1 лютого 2018 року у Kyiv Smart City Hub пройшов публічний пітчинг міських проектів, які були подані до акселераційної програми Kyiv Smart City. Кожна відібрана команда презентувала власний проект, який потенційно може стати частиною міської інфраструктури, а експертне журі обрало кращі проектів, котрі потрапили до безкоштовної двомісячної акселераційної програми. Всього на пітчингу було представлено 17 проектів.

Також відбулось підписання меморандуму між громадською організацією Kyiv Smart City Hub та Департаментом інформаійно-комунікацційних технологій КМДА щодо підтримки міських проектів, які стають частиною акселераційної програми Kyiv Smart City.

До акселераційної менторської програми вже відібрано 7 наступних інноваційних проектів:

  • OnCharge – хмарний сервіс по управлінню зарядними станціями для електротранспорту та створення SMART інфраструктури міста.
  • Геній парковки – мобільний додаток, який інформуватиме владу та спільноту про факт порушення правил паркування.
  • Green Road – мобільний додаток, який дає можливість визначати оптимальну швидкість пересування автомобілем для потрапляння в “зелену хвилю” на дорозі.
  • EcoBrd – мобільний додаток, який показує киянам та гостям міста місцезнаходження туалетів, баків для вторинної сировини, місця прийому сировини, пунктів прийому батарейок, державних закладів.
  • Єдина диспетчерська Overvis – об’єднання об’єктів комунального господарства в єдину службу контролю.
  • Evolution – проект, метою якого є ефективне сприяння особистісного зростання всіх учасників навчального процесу.
  • Smart City Wallet by Fishpay – мобільний додаток, який дає можливість швидко здійснювати оплати в рамках міської цифрової інфраструктури.

 

Склад експертного журі:

Юрій Назаров Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації.

Ярослава Бойко Співкоординатор Kyiv Smart City​.

Дмитро Давтян Заступник голови Київської міської державної адміністрації.

Максим Бахматов Керуючий партнер UNIT.City, Голова правління Radar Tech.

Андрій Мельничук  • Директор Департаменту промисловості та підприємництва Київської міської державної адміністрації.

Віра Радченко • Начальник управління розвитку ЖКГ Київської міської державної адміністрації.

Інші записи

Kyiv Smart City, КМДА та ІКД НАН України спільно розвиватимуть цифрову інфраструктуру столиці

Сьогодні у Київській міській державній адміністрації було підписано угоду про офіційну співпрацю між Kyiv Smart City, Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА та Інститутом космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентства України. Ця угода є початком плідної та ефективної співпраці науковців, міської влади та міста щодо вдосконалення цифрового середовища столиці в рамках європейської програми […]

Детальніше

Оголошується набір на безкоштовне навчання курсу Arduino

Kyiv Smart City School — навчальна платформа, яка має на меті комплексно доповнювати усталену навчальну програму додатковими знаннями в галузі інновацій та технологій. Змінюючи формат подачі інформації, усуваючи наявні проблеми шкільного навчального курсу та формуючи нові підходи та практики. І з 1 березня в рамках цієї платформи ми розпочинаємо новий курс з основ технічного конструювання та […]

Детальніше

Fashion Tech зона в рамках Ukrainian Fashion Week

З 3 по 7 лютого відбудеться Ukrainian Fashion Week в рамках якого буде представлена демо-зона Fashion Tech Ukraine. Модна індустрія є невід’ємною частиною розвитку креативної економіки країни. Саме тому команда Кyiv Smart City створила даний проект і об’єдала свій досвід та зусилля з Ukrainian Fashion Week для того, щоб розвивати галузь технологій для моди. Fashion […]

Детальніше