Музика та громадський активізм: Kyiv Smart City стане учасником Atlas Weekend

Вже 4 липня найбільший музичний фестиваль України — Atlas Weekend — збере на одній Алеї громадські організації, які своєю діяльністю змінюють світ на краще.

Цього року, крім виступів найкращих українських та закордонних музикантів, гості фестивалю Atlas Weekend почують найуспішніші кейси громадських організацій. Кожен охочий зможе долучитися до різнопланових проектів, перейняти досвід активної молоді у впровадженні новаторських рішень, поділитися власними ідеями щодо розвитку міського середовища та разом обговорити плани на майбутнє.

Kyiv Smart City також стане учасником Алеї громадських організацій. Ми презентуємо освітній, інноваційний, соціальний напрямки нашої діяльності, розповімо successful stories творення змін та поділимося досвідом боротьби з підводними каменями у громадському секторі. А також детально розповімо про сервіси та інструменти, які вже зараз надають можливість кожному жителю впливати на розвиток інфраструктури свого міста.

Наша команда понад два роки об’єднує киян, бізнес, активну громаду та владу задля розвитку розумної міської інфраструктури. Діяльність ініціативи побудована на принципах відкритих даних, розумного та прозорого управління з метою перетворення Києва на інноваційне, цифрове та прогресивне місто. Ми прагнемо зробити життя в місті осмисленим, комфортним та безпечним.

Приходьте 4 липня на фестиваль вашого літа, щоб дізнатися про впровадження smart-технологій у міський простір, нові проекти щодо покращення інфраструктури, новації у сфері ІТ-освіти для молоді та інструменти впливу для покращення свого середовища.

Долучайтеся до творення змін разом з командою Kyiv Smart City.

Інші записи

У Kyiv Smart City Hub стартував новий курс з основ кодування для школярів

Два тижні тому стартував новий курс Kyiv Smart City School — безкоштовні уроки з основ кодування для школярів 10-13 років. Проект, створений спільно з Академією Кодування, ефективно доповнює шкільну програму корисними навичками у галузі інформаційних технологій. У межах освітньої програми відбулося вже більше десяти курсів, і ми продовжуємо отримувати схвальні відгуки від учнів та їхніх […]

Детальніше

Ініціатива Kyiv Smart City перевірила якість води у столиці

Якість питної води безпосередньо впливає на стан здоров’я киян та життєдіяльність всіх екосистем міста. Перед тим, як потрапити в адміністративні райони Києва, вода з річок проходить повний цикл очищення на Деснянській водопровідній станції. У Київводоканалі здійснюють моніторинг якості води по 25 контрольних точках розподільчої водопровідної мережі Києва. Щотижня ця інформація публікується на офіційній сторінці компанії. […]

Детальніше

У Києві проведуть дослідження екологічної безпеки в умовах міста

Команда Kyiv Smart City анонсує початок унікального комплексного еко-проекту під назвою “Комфорт та екологічна безпека в умовах міста”.  Кияни зможуть побачити результати аналізу вже цієї осені. Для проведення дослідження ми обрали територію б-р Перова — просп. Визволителів — просп. Миру — вул. Будівельників у місті Києві. У 2017 році тут дозволили велосипедний рух смугою для громадського транспорту. Відтоді на […]

Детальніше