Музика та громадський активізм: Kyiv Smart City стане учасником Atlas Weekend

Вже 4 липня найбільший музичний фестиваль України — Atlas Weekend — збере на одній Алеї громадські організації, які своєю діяльністю змінюють світ на краще.

Цього року, крім виступів найкращих українських та закордонних музикантів, гості фестивалю Atlas Weekend почують найуспішніші кейси громадських організацій. Кожен охочий зможе долучитися до різнопланових проектів, перейняти досвід активної молоді у впровадженні новаторських рішень, поділитися власними ідеями щодо розвитку міського середовища та разом обговорити плани на майбутнє.

Kyiv Smart City також стане учасником Алеї громадських організацій. Ми презентуємо освітній, інноваційний, соціальний напрямки нашої діяльності, розповімо successful stories творення змін та поділимося досвідом боротьби з підводними каменями у громадському секторі. А також детально розповімо про сервіси та інструменти, які вже зараз надають можливість кожному жителю впливати на розвиток інфраструктури свого міста.

Наша команда понад два роки об’єднує киян, бізнес, активну громаду та владу задля розвитку розумної міської інфраструктури. Діяльність ініціативи побудована на принципах відкритих даних, розумного та прозорого управління з метою перетворення Києва на інноваційне, цифрове та прогресивне місто. Ми прагнемо зробити життя в місті осмисленим, комфортним та безпечним.

Приходьте 4 липня на фестиваль вашого літа, щоб дізнатися про впровадження smart-технологій у міський простір, нові проекти щодо покращення інфраструктури, новації у сфері ІТ-освіти для молоді та інструменти впливу для покращення свого середовища.

Долучайтеся до творення змін разом з командою Kyiv Smart City.

Інші записи

“Не купуй — забери з притулку”. Робити добрі справи легко!

“Не купуй — забери з притулку” — доброчинний соціальний проект від ініціативи Kyiv Smart City і київської міської клініки ветеринарної медицини. Проект популяризує серед громадськості тему адопції безпритульних тварин, піклується про їхню долю та допомагає чотирилапим у пошуку нового будинку та люблячої сім’ї. Ми привертаємо увагу киян до питань порятунку та адопції безпритульних тварин. Кожен […]

Детальніше

Академія кодування для дітей: від програмування до креативного мислення

Навчатися – це нудно? Аж ніяк! Це підтверджують посмішки на обличчях понад 300 дітей, які пройшли освітній курс “Академія кодування” у рамках ініціативи Kyiv Smart City School. Одним з найкращих та найпопулярніших інструментів для навчання дітей програмуванню у світі є Scratch — візуальна мова програмування, яку розробили в Массачусетському технологічному інституті. Це абсолютно унікальне середовище […]

Детальніше

Аналіз розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік на базі ІАС «Майно»

Сьогодні ми оприлюднюємо результати дослідження розвитку велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік, на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». Мета створення мапи — збір та облік даних про вже наявну велосипедну інфраструктуру столиці в єдиному цифровому інформаційному реєстрі. Веломапа — спільний проект міської ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ — Велосипедне місто». Упродовж 2018 року команда фахівців займалася […]

Детальніше