Музика та громадський активізм: Kyiv Smart City стане учасником Atlas Weekend

Вже 4 липня найбільший музичний фестиваль України — Atlas Weekend — збере на одній Алеї громадські організації, які своєю діяльністю змінюють світ на краще.

Цього року, крім виступів найкращих українських та закордонних музикантів, гості фестивалю Atlas Weekend почують найуспішніші кейси громадських організацій. Кожен охочий зможе долучитися до різнопланових проектів, перейняти досвід активної молоді у впровадженні новаторських рішень, поділитися власними ідеями щодо розвитку міського середовища та разом обговорити плани на майбутнє.

Kyiv Smart City також стане учасником Алеї громадських організацій. Ми презентуємо освітній, інноваційний, соціальний напрямки нашої діяльності, розповімо successful stories творення змін та поділимося досвідом боротьби з підводними каменями у громадському секторі. А також детально розповімо про сервіси та інструменти, які вже зараз надають можливість кожному жителю впливати на розвиток інфраструктури свого міста.

Наша команда понад два роки об’єднує киян, бізнес, активну громаду та владу задля розвитку розумної міської інфраструктури. Діяльність ініціативи побудована на принципах відкритих даних, розумного та прозорого управління з метою перетворення Києва на інноваційне, цифрове та прогресивне місто. Ми прагнемо зробити життя в місті осмисленим, комфортним та безпечним.

Приходьте 4 липня на фестиваль вашого літа, щоб дізнатися про впровадження smart-технологій у міський простір, нові проекти щодо покращення інфраструктури, новації у сфері ІТ-освіти для молоді та інструменти впливу для покращення свого середовища.

Долучайтеся до творення змін разом з командою Kyiv Smart City.

Інші записи

Kyiv Smart City проводить третій еко-воркшоп

«Зміни клімату: як повернутись до точки неповернення?» — третій екологічний воркшоп, який проводить міська ініціатива Kyiv Smart City. Паризька кліматична угода була ратифікована Україною 14.07.2016 року. Одне із завдань угоди — поглиблення наукових знань про клімат. У тому числі дослідження та систематичні спостереження кліматичних систем. Угода посприяла популяризації інформації про зміни клімату серед населення. Цього четверга в Kyiv Smart City […]

Детальніше

Kyiv Smart City підтримали екоініціативу Ecostrum спільно з Onuka та No Waste

24 вересня ONUKA представила новий кліп Strum. Відео зняв Алан Бадоєв на одному з міських звалищ. У кліпі піднімається гостро-соціальне питання пов’язане з забрудненням навколишнього середовища побутовим сміттям. І щоб кліп не залишився просто витвором мистецтва, а приніс реальну користь, була запущена екоініціатіва Ecostrum спільно з NoWaste ( «Україна без сміття»). Місія ініціативи: кожен перегляд […]

Детальніше

Впроваджуємо сучасні стандарти у сфері земельних відносин Києва

Петро Оленич: “Наша мета – впровадити сучасні стандарти у сфері земельних відносин Києва” Наприкінці липня столична влада ухвалила рішення про зміну керівництва Департаменту земельних ресурсів. Новий керівник, Петро Оленич, взявся до модернізації роботи Департаменту і впровадження smart-технологій. В інтерв’ю Петро Оленич розповів про надання послуг і сервісів в режимі онлайн, запуск земельних торгів та відкриті […]

Детальніше