Встигніть купити квиток на Kyiv Smart City Forum 2018!

Запрошуємо стати учасником події неймовірних для країни масштабів – KYIV SMART CITY FORUM 2018. Захід відбудеться 31 жовтня в КВЦ “Парковий”. Кращі експерти, технологічні кейси від вендорів, бізнеси в галузі креативної економіки, досвід впровадження конепції smart city в Україні та світі. Якщо ви цікавитеся міською тематикою – ця подія для вас!

KYIV SMART CITY FORUM 2018 – одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Форум стане платформою для активної спільноти, яка цікавиться міською тематикою.

На Kyiv Smart City Forum 2018 Ви:

  • побачите найпрогресивніші смарт-проекти міст України;
  • отримаєте реальні ідеї для стартапу від ідеологів smart-технологій;
  • почуєте success stories з усього світу та рекомендації від лідерів думок з 11 країн;
  • зможете відвідати два воркшопи, які розкриють ваш потенціал підприємця та інноватора;
  • дізнаєтеся, як запустити власний стартап на майстер-класі та багато іншого.

На форумі на вас чекають: 50 найцікавіших міжнародних та українських спікерів, 6 секцій та виступи формату Short Talks. Понад 1200 учасників, Smart Expo Zone, LOUNGE ZONE.

Один із ключових урбаністів Гамбурга Йорг Райнер Ноеніг розповість про те, як інформація і дані впливають на сучасну урбаністику. А Хірокі Мацура — світовий урбаніст, продемонструє прийоми трансформацій міст які відбулись у всьому світі. У свою чергу людина-легенда — Марк Гінзбург ексклюзивно для Kyiv Smart City Forum 2018 розповість про впровадження блокчейна.

«Крім того, на нашому майстер-класі «Інструменти створення smart-city стартапів» ви дізнаєтеся, як створити свій незвичайний і унікальний стартап і почуєте реальні ідеї завдяки яким зможете почати свій власний бізнес».Все перераховане вище лише невелика частина того, що слід чекати гостям Kyiv Smart City Forum 2018. І тільки особисто відвідавши захід ви в повній мірі отримаєте важливу інформацію, яка обов’язково стане в нагоді вам у створенні власного бізнесу.

Долучайтеся до smart-спільноти та змінюйте міський простір вже сьогодні! Квитки за посиланням >> http://bit.ly/2x1SdZd

Інші записи

Досліджуємо розвиток велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік

Команда Kyiv Smart City розпочинає нове дослідження зі збору даних про велосипедну інфраструктуру Києва, що з’явилася за 2018 рік, щоб отримати актуальну картину стану розвитку велосипедної інфраструктури та оновити дані на велопамі. Мапа велосипедної інфраструктури Києва — цифровий сервіс з відкритими даними на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». — спільний проект ініціативи Kyiv Smart City та […]

Детальніше

Ініціатива Kyiv Smart City підготувала для киян та гостей столиці аудіо-гід для музею “Пирогово”

Останні теплі дні — гарний привід, щоб подивитися мальовничі пейзажі передмістя. За 15 хвилин від Києва розташувався Національний музей народної архітектури та побуту «Пирогово». Тут зібрані хати, господарчі споруди, церкви та вітряки, тварини і рослини з усієї України. Музей з 1969 збирав і перевозив до себе пам’ятки культури і природи, щоб достовірно відобразити життя українського […]

Детальніше

А ви вже користуєтесь речами з переробленого матеріалу?

Ініціатива Kyiv Smart City прагне жити екологічно та розвивати еко-культуру у столиці. Ми відповідальні у сортуванні сміття, саме тому закликаємо киян також почати розділяти відходи. Нещодавно ми почали співпрацювати з активістами еко-проекту “Зелений птах”. Вони, як і ми, впроваджують у Києві принципи зеленої економіки. А саме: повторне користування, відновлення та переробку ресурсів. Сьогодні, завдяки еко-проекту […]

Детальніше