Акселератор міських проектів ініціативи Kyiv Smart City. Змінюємо Київ разом!

У 2018 році команда Kyiv Smart City запустила Акселератор міських проектів. Мета акселератора – знайти та підтримати інноваційні продукти, які мають на меті зробити життя Києва максимально комфортним та технологічним.

Акселератор допомагає міським стартапам отримати від КМДА технічні ресурси, експертні коментарі з залучення фандрейзингу, формування тендерної документації та допомогу в роботі над прототипом їхнього продукту. Таким чином, ми допомагаємо проекту пришвидшити процес виведення продукту на ринок.

Нагадуємо, що 1 лютого відбувся пітчинг акселератора міських проектів Kyiv Smart City. Провідні експерти обрали оригінальні smart-рішення, які вдосконалюють міську інфраструктуру, ЖКГ, транспорт, освіту, галузь cleantech. Представляємо вашій увазі інноваційні ідеї наших переможців.

В рамках проекту Evolution, розробники створили MLMS (Motivational Learning Management System) — особистісно-орієнтований профіль, що візуалізує індивідуальність дитини. Він допомогає вчителю розкрити потенціал кожного учня. Не дивлячись на те, що в середньому на 1 українського вчителя припадає 3 класи по 90 учнів. Цей віртуальний помічник “спілкується” з учнем, нагадує про підготовку до контрольних робіт та мотивує до навчання. Кожен бачить графіки своєї успішності з різних предметів. В ігровій формі аналізує, чи сподобався йому урок. У налаштуваннях кожен може пройти тест на рівень IQ або потренуватись в психологічних вправах. В той самий час, вчителі отримують якісні нові інструменти для обліку навчальних досягнень учнів та планування уроків.

OnCharge — хмарний сервіс з управління зарядними станціями для електротранспорту, який вже працює в Києві. OnCharge — перші в Україні зарядні станції, які підтримують OCPP 1.5 та 1.6. Протягом 2018 року пропонується встановити близько 100 зарядних станцій на стінах будівель, комунальних паркувальних майданчиках міста, стовпах для освітлення вулиць. Водій зможе під’єднатись та провести оплату через спеціально розроблений мобільний додаток. Серед приємних бонусів проекту: лазерна розмітка, безконтактна авторизація, можливість підключення WiFi, IP-камер тощо. Ми впевнені, що це зручне рішення заоохотить містян до керування електротранспортом і дійсно зробить повітря у місті чистішим.

FishPay — перша фінансова соціальна мережа, яка пропонує прозорий та структурований підхід до спільних витрат. Основа системи — об’єднання номера телефона та банківської карти. У розділі “Спільні витрати” можна переглянути прізвища всіх учасників покупки, скільки вони витратили на неї коштів та який відсоток становить оплата кожного від загальної суми вартості. Це стосується  не тільки оплати товарів, а й спільних подорожей, придбання подарунків на день народження, внесків на доброчинність тощо. У додатку передбачений простий P2P переказ, перегляд всіх рахунків і зручна інтеграція зі сторонніми сервісами.

Команда Kyiv Smart City не припиняє шукати цікаві та інноваційні проекти, які будуть вдосконалювати міську інфраструктуру столиці. Ми спеціально формуємо акселераційну програму таким чином, щоб допомагати проектам покращувати їх знання з продуктового менеджменту, дизайну, аспектів розробки, маркетингу та комунікацій. Кожен проект, який буде частиною акселератора, отримає ще більше знань для ефективнішої роботи. Якщо у тебе є smart-ідеї, як покращити життя в нашій столиці, долучайся до Акселератору міських проектів!

Інші записи

Досліджуємо розвиток велосипедної інфраструктури Києва за 2018 рік

Команда Kyiv Smart City розпочинає нове дослідження зі збору даних про велосипедну інфраструктуру Києва, що з’явилася за 2018 рік, щоб отримати актуальну картину стану розвитку велосипедної інфраструктури та оновити дані на велопамі. Мапа велосипедної інфраструктури Києва — цифровий сервіс з відкритими даними на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». — спільний проект ініціативи Kyiv Smart City та […]

Детальніше

Ініціатива Kyiv Smart City підготувала для киян та гостей столиці аудіо-гід для музею “Пирогово”

Останні теплі дні — гарний привід, щоб подивитися мальовничі пейзажі передмістя. За 15 хвилин від Києва розташувався Національний музей народної архітектури та побуту «Пирогово». Тут зібрані хати, господарчі споруди, церкви та вітряки, тварини і рослини з усієї України. Музей з 1969 збирав і перевозив до себе пам’ятки культури і природи, щоб достовірно відобразити життя українського […]

Детальніше

Встигніть купити квиток на Kyiv Smart City Forum 2018!

Запрошуємо стати учасником події неймовірних для країни масштабів – KYIV SMART CITY FORUM 2018. Захід відбудеться 31 жовтня в КВЦ “Парковий”. Кращі експерти, технологічні кейси від вендорів, бізнеси в галузі креативної економіки, досвід впровадження конепції smart city в Україні та світі. Якщо ви цікавитеся міською тематикою – ця подія для вас! KYIV SMART CITY FORUM 2018 […]

Детальніше