Kyiv Smart Urban

Одним із проектів напрямку Smart Urban є програма захисту безпритульних тварин у місті Києві. Діяльність напрямку спрямована задля посилення безпеки домашніх та безпритульних тварин шляхом комунікаційної роботи з жителями міста, розробки та підтримки міських систем для ведення обліку тварин.

Завдяки співпраці ініціативи Kyiv Smart City та Київської міської лікарні ветеринарної медицини впродовж минулого року вдалося прилаштували 196 собак та 264 котів. У рамках напрямку Smart Urban створено систему “Реєстр домашніх тварин”, проведено інформаційні кампанії, тематичні заходи на базі Kyiv Smart City Hub за участю понад 100 міських жителів та зоозахисників, та  реалізовано масштабний соціальний проект “Не купуй забери з притулку”.

 

Основні напрямки роботи:

  1. Популяризація теми адопції, комунікаційна роботи з цільовою аудиторією.
  2. Посилення безпеки домашніх та безпритульних тварин шляхом лобіювання законів щодо толерантного поводження з тваринами.
  3. Створення сприятливих умов для комфортного співіснування людей та тварин у місті Києві, проведення інформаційних заходів та соціальних проектів.