Kyiv Smart Innovation

Сьогодні у Києві швидкими темпами розвивається розумна міська інфраструктура. У столиці вже встановлено 5823 камер відеоспостереження. Відбувається активна диспетчеризація комунального транспорту — встановлено 1211 GPS-трекерів на комунальному транспорті Києва. 97 табло вказують час прибуття громадського транспорту на зупинках, що встановлені в межах столиці. З червня 2015 року здійснено понад 14 мільйонів проходів через термінали для безконтактного проходу в метро завдяки платіжній картці. А вже з 1 листопада розпочалося тестування роботи е-квитка.

 

І столиця сьогодні не лише презентує власні успіхи, а й відкрита до міжнародного практичного досвіду у розбудові розумної міської інфраструктури. Головна місія ініціативи Kyiv Smart City — популяризувати інноваційні рішення та гідно представляти місто на міжнародній арені.

 

15 листопада відбулося відкриття  представництва ініціативи в США. Разом із компанією Pareteum та iPass ми відкрили представництво ініціативи в Кремнієвій долині, штат Каліфорнія. Завдяки роботі міжнародного офісу ми плануємо допомогти українським стартапам у пошуку міжнародних партнерів та інвесторів. Ми прагнемо, щоб Київ став платформою міжнародного рівня, що об’єднує найсильніших гравців у галузі креативної економіки та працює над реалізацією розумних рішень.