Ініціатива Kyiv Smart City

Kyiv Smart City об’єднує киян, бізнес, активістів та владу міста задля розвитку розумної міської інфраструктури. Робота ініціативи базується на принципах відкритих даних, розумного використання цифрових послуг та прозорого управління. Ми активно працюємо над розробкою та впровадженням онлайн-інструментів, аби кожен киянин вже сьогодні міг долучитися до творення інноваційних змін у своєму домі, громаді, країні. Разом ми перетворюємо Київ на прогресивну європейську столицю та працюємо над розбудовою міста-мрії, у якому кожен житель відчуватиме себе захищеним та щасливим.

Програма розвитку розумної інфраструктури.
Департамент та підпорядковані комунальні підприємства. Розробка і реалізація міських проектів. Впровадження стратегії Kyiv Smart City.

Концепція

Розумні міські рішення створюють додаткові можливості для підвищення цінності міста. Інтеграція технологій підвищує ефективність використання ресурсів, створює нові можливості для бізнесу, а також підвищує рівень життя громадян. Щоб перетворити Київ на технологічно розвинений, соціально відповідальний та комфортний для життя мегаполіс, депутати міської ради затвердили Концепцію Kyiv Smart City 2020. Вона визначає основні шляхи для подальшого інфраструктурного, технологічного та соціального розвитку міста, а також новий вектор трансформації міського простору. Концепція покликана створити можливості для еволюції столиці, поєднавши стратегічний підхід, технологічні досягнення та широке залучення жителів до процесу прийняття рішень. Програму розроблено за участю громадськості, експертів міської влади, представників українських технологічних компаній та міжнародного бізнесу, громадських організацій, наукової та академічної спільноти. У документі враховано інтереси містян, підприємців, неприбуткових організацій, визначено нову роль та функції міської влади.

Партнери

Фонди

Міська влада