Kyiv Smart City Hub

Суспільний центр, який допомагає розвивати міські проекти, надихає лідерів думок та консолідує агентів змін

Ініціатива Kyiv Smart City об’єднує киян, бізнес-спільноту, активістів та владу міста задля розвитку розумної міської інфраструктури. Ми працюємо над перетворенням Києва у прогресивне та розумне європейське місто. Однак без активної участі жителів української столиці цей процес неможливий. Саме тому три роки тому був створений Kyiv Smart City Hub — суспільний центр, який допомагає розвивати міські проекти, надихає лідерів думок та згуртовує агентів змін.

 

Хаб — унікальне місце, адже він створений спільнотою для спільноти. Усі витрати на його будівництво (майже 1 мільйон гривень) були зібрані за допомогою краудфандингу, а саму локацію побудували всього за три місяці. 12 травня 2016 року Хаб повноцінно запрацював. З того часу у його стінах було організовано понад 200 відкритих подій з урбаністичної тематики, прочитано 50 лекцій в рамках Kyiv Smart City School, понад 300 дітей опанували основи програмування завдяки Академії Кодування. Крім того, у цифрову інфраструктуру міста активно впроваджуються стартапи, які були відібрані та реалізовані завдяки акселераційним програмам ініціативи.

 

І це тільки початок! Хаб і далі гуртує навколо ідеї розбудови smart city всіх, хто хоче змінити Київ на краще. Ми прагнемо зробити життя у столиці осмисленим, комфортним та безпечним та раді всім, кому не байдуже рідне місто. Завдяки спільним зусиллям ми сприяємо позитивним змінам міського простору. Ставайте учасником змін, які відбуваються в столиці тут і зараз. Be smart!

Kyiv Smart City School

Тренінги, лекції, навчальні курси, тематичні зустрічі.

Центр експертизи

Інформаційний та експертний центр.

Інкубатор

Місце розробки інноваційних міських проектів, що мають на меті покращення столичної інфраструктури.

Комунікації

Місце комунікації стейкхолдерів, що працюють над впровадженням смарт-сіті рішень.

Мета Хабу – комплексно надихати і консолідувати лідерів та агентів змін. Надавати їм максимум можливостей для реалізації власних проектів, які в подальшому сприятимуть розвитку Києва і країни.

Центр експертизи

Інформаційний та експертний центр.

Інкубатор

Місце розробки інноваційних міських проектів.

Комунікації

Тренінги, лекції, навчальні курси, тематичні зустрічі.

Ви можете зробити свій вклад у розвиток розумного міста