FES

Фонд імені Фрідріха Еберта є найстарішим політичним фондом Німеччини, що володіє багатими соціал-демократичними традиціями з дня свого заснування в 1925 році. Фонд був заснований як політичний заповіт Фрідріха Еберта, першого президента Німеччини, що був обраний демократичним шляхом.

Blockchain
Мета проекту — використати в ході реновації міського сервісу технологію децентралізованого збору та зберігання даних, тобто блокчейн. Ця технологія дає можливість створювати записи в базі даних, які абсолютно не підлягають подальшим змінам. Відповідно, повністю унеможливлює будь-які махінації чи корупційні прояви. Однак, найголовніше, не тільки змінити технологічну основу проекту, а й пояснити киянам важливість використання децентралізованих технологій. Та розповісти про те, яким чином блокчейн може змінювати цифрову реальність, зберігаючи достовірну інформацію та формуючи максимальну довіру до міської влади та сервісів, що впроваджуються.

Smart Ukraine
Метою проекту є сприяння комплексному розвитку міст завдяки партнерству між місцевими органами влади. Учасники проекту розширюватимуть спектр розумних міст завдяки використанню інформаційних та комунікаційних технологій та підвищуватимуть ефективність роботи українських міст. Smart Ukraine сприятиме вдосконаленню якості державних послуг, які, у свою чергу, покращать життя громадськості.