Аrduino

Kyiv Smart City спільно з НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» вже з лютого ми запускаємо пілотний проект «Arduino», в рамках якого щотижня проходять практичні заняття. Навчальний курс розрахований на 10-ть уроків по 2 академічні години кожен. Вивчивши ці 10-ть базових уроків, діти зможуть приступити до більш цікавих моделей та збірці роботів на основі Arduino. Курс орієнтований на новачків і щоб до нього приступити ніякі додаткові знання з електротехніки чи робототехніки не потрібні.

Проект «Arduino» – це лише початок великого шляху і великої мети, якої ми прагнемо. Наша методологія направлена на те, щоб зацікавити молодь технічним конструюванням та програмуванням, з подальшим продовженням свого навчання, маючи якісну базу.

Метою даного проекту є популяризація технічних дисциплін серед молоді старшого шкільного віку (10-11 класи), шляхом впровадження безкоштовного факультативу з конструювання та програмування для дітей.
Час та місце проведення: просп. Перемоги 37/17, Радіотехнічний факультет (РТФ), Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»).

РЕЄСТРАЦІЯ