Melnykova Smart Street

Наш проект Melnykova Smart Street реалізовується у форматі Living Lab – єдиної міської площадки, на якій розміщені та тестуються всі інноваційні розробки в сфері міської інфраструктури, проводиться збір данних та аналіз взаємодії жителів з містом. Детальніше про це ви можете дізнатись за лінком.

Частини вулиці Мельникова, що входить до проекту, обмежується Лук’янівською площею з однієї сторони та перехрестям з вулицею Деревлянською з іншою (включаючи парк імені Котляревського).

Головним менеджером з реалізації проекту є глава Шевченківської районної адміністрації Олег Гаряга. Він же й представляє проект на рівні міської влади.

Реалізацію Melnykova Smart Street ми почали, насамперед, з реорганізації вулиці, парку, дорожнього руху. Адже в першу чергу необхідно підготувати саме середовище та привести його у відповідність з нормами сучасних міст.

5 листопада ми провели публічне обговорення з місцевими жителями та підготували загальну концепцію реорганізації вулиці. Вона представлена у нас на сайті разом з онлайн-опитуванням. Проект буде виконуватись на основі побажань місцевих жителів та гостей парку.

Що стосується доріг, то в найближчі тижні ми проведемо моделювання трьох схем, що були розроблені Петруком, Воробйовим та Мельничуком.

На сьогоднішній день, ми також ведемо перемовини з українськими та зарубіжними компаніями щодо розміщення інноваційних продуктів та розробок на нашій вулиці. В найближчий час планується презентація офіційних партнерів проекту.

Оберіть свій сквер імені Котляревського