Kyiv Smart City Hub

Kyiv Smart City Hub – унікальний суспільний центр, який буде об’єднувати, навчати дієвих людей та допомагати розвивати міські проекти, в тому числі в рамках ініціативи Kyiv Smart City. І комплексно надихати і консолідувати лідерів та агентів змін, які, в результаті, розвиватимуть Київ та країну.

Смарт сіті – це не просто історія про технології, що змінюють обличчя міста. В першу чергу, це історія про людей. Про тих, хто в певний момент вирішив щось змінити в навколишньому світі. Саме тому Хаб буде працювати заради людей. Заради тих носіїв культури «розумного жителя міста», які використовують інноваційні підходи та технологічні рішення для покращення міської інфраструктури, підвищення рівня та якості життя.

Kyiv Smart City Hub – «місце сили» для людей, команд та проектів, що будуть створювати і реалізовувати «розумні» рішення для Києва та інших міст. Центр консолідації експертизи та компетенції, комунікаційний хаб для просування смарт-сіті концепції розвитку міст в Україні, смарт-сіті школа, а також інкубатор міських сервісів та додатків, що базуються на відкритих даних.

Команда ініціативи вирішили розмістити Kyiv Smart City Hub на території ВДНГ, так як зараз це одна з «точок змін», яка активно розвивається завдяки зусиллями молодої команди. І ми впевнені, що спільними зусиллями вдасться створити новий символ інноваційного та креативного Києва, який перетворюється на «розумне місто».

Хаб буде не тільки поєднувати та «вирощувати» соціальний капітал, а й стане тестовим і демонстраційним майданчиком Концепції Kyiv Smart City 2020, а також ідей та рішень для всіх зацікавлених українських міст.

В Хабі працюватимуть, спілкуватимуться та вчитимуться ті, хто в майбутньому стане частиною смарт-сіті руху. Що і є нашою головною метою.

Основні напрямки діяльності Хабу:

  • Смарт-сіті школа. Тренінги, лекції, навчальні курси та тематичні зустрічі. Максимум знань на смарт-сіті тему. І тільки кращі експерти, спікери та викладачі.
  • Місце для проведення хакатонів, презентацій, круглих столів.
  • Місце комунікації представників міст, спільноти та компаній, що пропонують смарт-сіті рішення.
  • Інформаційний та експертний центр.
  • Місце розробки інноваційних міських рішень силами активної громадськості та ІТ-спільноти.

Хаб функціонуватиме як вільний робочий простір для команди, активістів та партнерів ініціативи. Тобто тут вільно зможуть працювати всі, хто бере участь в проектах Kyiv Smart City.

Також партнери ініціативи зможуть виставляти для демонстрації та тестування свої розробки, які можуть допомагати у створенні «розумних» проектів.

Також на базі центру функціонуватиме інкубатор міських сервісів та додатків, що працюють на основі відкритих даних. Кожен стартап, тематика якого торкається розвитку міста, зможе отримати робочі місця, менторську підтримку, технологічні рішення та можливість протестувати і запустити проект з допомогою мережі партнерів ініціативи.

Статус:Проект збирає кошти
Ціль:об’єднувати, навчати людей та розвивати міські проекти

Підтримати проект