Академія програмування

В часи коли світ змінюється чи не щодня, а технології вдосконалюються зі швидкістю світла, вкрай важливо робити власний вклад в освіту підростаючого покоління. Саме тому спільно з Академією кодування та за підтримки Київської міської державної адміністрації ми створили унікальний проект для дітей шкільного віку – безкоштовну освітню програму з основ програмування.

Даний формат навчання вже був протестований спеціалістами з Академії кодування за допомоги BrainBasket Fundation на базі Kyiv Smart City Hub. Заняття проходили на вихідних, а викладачами виступали як програмісти, котрі мають практичний досвід роботи в провідних IT-компаніях України, так і учні, котрі пройшли весь курс (ментори). Пілотний семестр показав, що діти не тільки щиро зацікавлені в темі, а й швидко засвоюють нову інформацію. На заняттях учні розвивають схильність до винахідництва, тим самим закладаючи фундамент свого успішного майбутнього.

Сфера IT вже кілька років займає лідируючі позиції як в області затребуваності кваліфікованих спеціалістів, так і в області рівня заробітної плати. Саме тому сьогодні надважливо давати українським дітям саме практичні навички, котрі в майбутньому зможуть стати їх основним видом діяльності, а також забезпечать життя в достатку.

В 2017 році будуть відкриті додаткові групи для дітей, на котрі можна записатися на нашому сайті або на сайті Академії кодування. Ми заохочуємо всіх батьків зробити вклад в майбутнє своїх дітей та подарувати їм можливість змінювати світ з допомогою власних знань!

За підтримки КМДА та BrainBasket Foundation.

РЕЄСТРАЦІЯ

Категорія:

Старт: Давати українським дітям практичні навички

Статус: В реалізації

Сайт